Kabiny prysznicowe Radaway

Przyjdź do salonu i przekonaj się dlaczego warto wybrać najwyższej jakości kabiny prysznicowe Radaway! Kabiny Radaway podbiły w ostatnich latach rynek kabin prysznicowych. To produkty niezwykle ergonomiczne i funkcjonalne, a zarazem wyróżniające się elegancką estetyką. Mariaż tych cech zaowocował stworzeniem niezwykle atrakcyjnych kabin. Produkowane są w Polsce, według najwyższych europejskich standardów, dzięki czemu wyróżniają się na tle konkurencji i są idealnym wyposażeniem do każdej zjawiskowej łazienki.

Czym jeszcze wyróżnia się kabina prysznicowa Radaway?

  • bezpieczeństwo – do produkcji kabin zastosowano specjalne szkło – duże tafle szkła o grubości 5-8 mm, które jest hartowane, więc odporne na przypadkowe uderzenia i minimalizuje ryzyko stłuczenia.
  • niezawodność – szerokie drzwi, wygodne wejście do kabiny oraz uszczelki, które zapewniają jej trwałość. Dzięki temu nie ma obawy, że woda rozleje się po całej łazience.
  • czystość – wszystkie szyby kabin Radaway w standardzie zostały powleczone specjalną powłoką Easy Clean, aby nie osadzał się na nich brud ani kamień.
  • funkcja dekoracyjna – atrakcyjny design i różnorodne kształty kabin sprawiają, że rozwiązania zaproponowane przez Radaway stanowią wyróżnik i wartość dodaną każdej nowej łazienki.
  • elastyczność – każdy rodzaj kabin występuje w wielu rozmiarach i konfiguracjach. Jednak gdyby żadna standardowa opcja nie pasowała, zawsze możemy zamówić kabinę „Na miarę”.

Wszystkie produkty Radaway posiadają 3-letnią gwarancję. Można ją przedłużyć o dodatkowe 2 lata, gdy zdecydujemy się na montaż przez Certyfikowanego Instalatora Radaway ( CIR ).

Zapraszamy do naszego salonu!

W asortymencie naszego salonu znajdą Państwo różnorodne modele Radaway kabiny prysznicowe i natryskowe – od kształtów półokrągłych, przez kwadratowe po asymetryczne.  Możesz zamówić kabinę z brodzikiem lub typu walk-in. Jesteśmy regionalnym dystrybutorem kabin Radaway, specjalizujemy się w ich sprzedaży. Dzięki temu mamy wiedzę i doświadczenie, która pomoże w wyborze idealnie dopasowanej do Państwa potrzeb kabiny prysznicowej. Większość z serii kabin możecie zobaczyć na naszej ekspozycji w salonie łazienek Łazienki Murlowscy w Tarnowskich Górach. Każdy z produktów dostępny jest w różnych rozmiarach i parametrach (np. kabina Radaway 80×80, 80×100 i wiele innych). Popularne kabiny dostępne w ciągu 2-3 dni roboczych, pozostałe w ciągu 10 dni roboczych. Zapraszamy!