Od 10 lat oferujemy swoim Klientom usługę wizualizacji 3D. Pozwala ona zobaczyć pomieszczenie zanim ono powstanie i tym samym podjąć właściwe decyzje by było możliwie funkcjonalne, a jednocześnie podobało się. Pracujemy na programie Cad Decor Project, z którego odbyliśmy odpowiednie szkolenia i cały czas rozwijamy swoje umiejętności. W naszej ekipie pracują obecnie 3 projektantki, każda z wieloletnim doświadczeniem, z pewnością doradzi Państwu jak najlepiej wykorzystać każdy kąt łazienki. Na specjalne zamówienie możemy również zaaranżować ułożenie płytek do kuchni czy salonu.

Zobacz nasze realizacje

Jak to działa?

Pomysł 1

Gdy już wszystko jest zwymiarowane zapraszamy do naszego salonu.
Część Klientów przyjeżdża już z wizją swojej łazienki w głowie lub inspiracjami zaczerpniętymi z internetu. Część z kolei na podstawie naszej ekspozycji i porady naszych doradców i projektantek decyduje, jak mniej więcej ma wyglądać ich łazienka.
Na spotkaniu w salonie określamy co się podoba, jakie sprzęty miałyby się tam znaleźć oraz zakładany budżet. Po spisaniu tego wszystkiego i podpisaniu regulaminu promocji przystępujemy do projektowania.
Przygotowanie wizualizacji pomieszczenia w 2 wersjach, z uwzględnieniem wszystkich elementów, w tym płytki, wyposażenie, oświetlenie zajmuje 1-2 tygodni.
Wizualizacja jest wykonywana GRATIS przy zakupie płytek według projektu.
Szczegóły chętnie wyjaśnimy przy rozmowie.

Projekt 2

Zmierz swoją łazienkę – im więcej wymiarów tym łatwiej będzie utworzyć model pomieszczenia.

Zmierz:
* długość,
* szerokość,
* wysokość,
* kominy i wnęki,
* okno i drzwi (zarówno wymiary, jak i rozmieszczenie od ścian i podłogi),
* w pomieszczeniach ze skosami należy zmierzyć wysokość ścianki kolankowej oraz odległość od ściany do zgięcia na suficie.

Przykładowy schemat wymiarowy znajduje się tutaj >>

Z narysowanym schematem przyjdź do nas. Zawsze przydatne są również zdjęcia.
W przypadku bardziej skomplikowanych pomieszczeń możemy umówić się na pomiar. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny.

Realizacja 3

Przygotowana wizualizacja jest prezentowana w ustalonym terminie. Tu jest możliwość konsultacji, poprawek, drobnych zmian, tak by finalnie uzyskać obraz wymarzonej łazienki. Gdy jest zaakceptowana wersja ostateczna przygotowujemy także wycenę.
UWAGA! TERAZ PROPONUJEMY RÓWNIEŻ REALIZACJĘ WIZUALIZACJI ONLINE.
PO SZCZEGÓŁY ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI DORADCAMI

Zamówienie jest realizowane po wpłacie ok. 30% zaliczki.

Jeśli sygnalizują Państwo również potrzebę wykonania proponowanej aranżacji, polecamy wykonawców, którzy mogą takową wykonać. Z wykonawcą ustalacie termin i cenę za usługę.

Towar jest dostarczany do Klienta w ustalonym terminie. Dowóz do 30 km jest gratis, natomiast nie obejmuje wniesienia.