Ile kosztuje remont łazienki?

Na koszt remontu wpływa wiele czynników – wielkość pomieszczenia, czy trzeba przerabiać instalacje, rodzaj płytek, ilość cięcia pod kątem 45st., lokalizacja, itd. To są czynniki decydujące o cenie robocizny. Każdy wykonawca może je też różnie kształtować.
Natomiast koszt materiałów można już bliżej określić. Każdorazowo realizując kompleksowo swoją łazienkę w naszej firmie Klient określa budżet w jakim chciałby się zawrzeć. Przy realizacji projektu, staramy się tak dobrać produkty, by w tym budżecie się zamknąć. Klient otrzymuje także wycenę, dzięki której wie ile będą go kosztować materiały. Konkretne kwoty zależą od płytek i wyposażenia, które zostały wybrane, a tu zakres jest szeroki.

Czy projektujecie także małe łazienki?

Tak. Możemy zaprojektować wizualizację każdego pomieszczenia, potrzebne są tylko jego wszystkie wymiary. Przykładowy rzut z wymiarami można znaleźć tutaj.

Czy wykonujecie pomiary?

W przypadku skomplikowanych pomieszczeń, gdzie np. są skosy, do 30 km od naszego salonu wykonujemy pomiary. W pozostałych przypadkach zachęcamy do zrobienia rzutu i własnego pomiaru.

Ile kosztuje wizualizacja łazienki?

Wizualizacja łazienki jest gratis, jeżeli dokonuje się zakupu przynajmniej płytek zgodnie z przygotowaną wizualizacją. Podczas ustalania szczegółów zlecenia pobieramy zadatek w kwocie 300 PLN brutto na poczet wizualizacji (lub 500 PLN brutto - jeżeli nasz pracownik dokonuje pomiaru pomieszczenia). Cała kwota jest jednak odliczona, jeśli decydujecie się na zakup płytek zgodnie z wizualizacją.

Co muszę zrobić by uzyskać wizualizację gratis?

Warunkiem uzyskania wizualizacji gratis jest zakup płytek zgodnie z projektem.

Czy wizualizacja 3D jest projektem architektoniczno - budowlanym?

Nie - wizualizacja nie jest projektem architektoniczno - budowlanym. Ma charakter poglądowy i może stanowić jedynie wsparcie w podjęciu decyzji co do wyglądu łazienki i zakupu niezbędnych materiałów. Jednak staramy się wykonać ją z dużą dokładnością i dostarczyć rzuty każdej ze ścian, aby wykonawca mógł ją wiernie odwzorować. Przed przystąpieniem do wykonania łazienki koniecznie należy dokonać pomiaru pomieszczenia względem wizualizacji i omówić zaproponowane rozwiązania z wykonawcą.

Czy macie również płytki na salon/taras?

Tak. W asortymencie mamy wiele płytek gresowych, które nadają się zarówno na ściany, jak i podłogi. To czy dana płytka będzie zdobiła łazienkę, salon czy kuchnie zależy od gustu nabywcy.

Co to są płytki rektyfikowane?

Płytki rektyfikowane mają fabrycznie szlifowane brzegi, tym samym są idealnie równe. Dzięki temu można dla nich zastosować minimalną fugę.

Ile się czeka na wizualizację pomieszczenia?

Czas oczekiwania na wizualizację łazienki zależy od aktualnego obłożenia projektami i zasobów kadrowych. W standardowych przypadkach jest to termin do 14 dni roboczych. Jednak staramy się, aby termin był jak najkrótszy.

Jakie wymiary są potrzebne do wizualizacji?

Długość, szerokość, wysokość pomieszczenia. Rozmieszczenie oraz wymiary okien/drzwi. Wielkość wnęk i kominów. Skosy. Orientacyjne rozmieszczenie odpływów i dopływów. Przykładowy rzut z wymiarami można znaleźć tutaj.

Czy dowozicie towar?

W przypadku realizacji większych zamówień, do 20 km od naszego salonu dowóz jest gratis. Dotyczy to towarów wielkogabarytowych lub o wadze przekraczającej 200 kg. Powyżej 20 km pobieramy opłatę, w zależności od odległości i wartości zamówienia. Transport nie obejmuje wniesienia.

Została mi paczka płytek. Czy mogę je zwrócić?

Niestety nie przyjmujemy zwrotów płytek. Zachęcamy Klientów by pewne ilości mieć w zapasie, w razie nieprzewidzianych awarii.