projekt łazienki online, kabina prysznicowa na wymiar

 

Wizualizacja 3D ONLINE

Szanowni Państwo, sytuacja związana z epidemią Covid-19, z jaką się spotykamy obecnie sprawia, że dostosowujemy się do realiów pracy online. Salon działa w normalnych godzinach (pn-pt 10-18, sob 10-14), jednak zachęcamy do pozostania w domu i skorzystania z poniższej możliwości projektowania łazienki.

Jak teraz działamy? Zapytaj o projekt łazienki online

Jeśli chcecie wykonać remont łazienki, budowa domu trwa w najlepsze lub dopiero planujecie, jak ma wyglądać Wasza łazienka, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Polecamy także przejrzeć nasze realizacje i inspiracje, które stale uzupełniamy.

Gdy już decyzja zapadnie, zapraszamy do kontaktu.

Wszystkie czynności dokonywane będą za pomocą dostępnych środków komunikacji tzn. mail, telefon, komunikatory, itp. Co do zasady, w dalszym ciągu do zrealizowania wizualizacji Waszej łazienki potrzebujemy wymiarów pomieszczenia i określenia Waszych preferencji co do aranżacji łazienki i elementów wyposażenia. Pomocne będą także Wasze zdjęcia i inspiracje. Po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji przystępujemy do pracy – nasze projektantki pracują zdalnie i tak też będzie przeprowadzona prezentacja.

Proces realizacji może być wydłużony w obecnych warunkach, jednak dołożymy wszelkich starań by odbył się możliwie sprawnie. Tym samym zachęcamy także by nie zwlekać ze zleceniem wizualizacji.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Gdy już wszystkie ograniczenia znikną, zapraszamy do salonu w Tarnowskich Górach.


 

#zostanwdomu #wizualizacjaonline #lazienkabezwychodzeniazdomu